Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w zakładce  pliki cookies.

zamknij

FAQ

1. Jak czyścić i dbać o ubrania firmy VeraLuca?

Odzież firmy VeraLuca można prać w pralce automatycznej w temperaturze 30 st. C. Wszystkie dane odnośnie składu materiału jak i jego konserwacji znajdą Państwo na etykietach znajdujących sie przy odzieży.

4. Czy sprzedawana odzież jest produkowana w Polsce?
Tak odzież jest produkowana w Polsce przez wysoko wykwalifikowany zespół. Przed przygotowaniem wysyłki dokładnie sprawdzana jest jakość wykonania. Za projektowaną i wytworzoną odzieżą stoją konkretne osoby, których celem jest by nazwa VeraLuca była synonimem niezwykłej i starannie wykonanej odzieży. 

 

2. Czy aplikację wykonywane ręcznie są odporne na proces użytkowania?
Tak, zdobienia na lnie wykonane są wysokogatunkowymi farbami przeznaczonymi specjalnie do tkanin i utrwalone termicznie w celu zapewnienia odporności na ścieranie i pranie w pralce. 

 

 

 

3. Czy ceramiczne guziki zdejmuję się przed praniem?
Ceramiczny guzik powinno zdejmować się przed praniem. Są one wypalane w bardzo wysokiej temperaturze w celu zapobiegnięcia pęknięciom.  Zawsze do odzieży dodajemy zapasowy guzik.