Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w zakładce  pliki cookies.

zamknij

8 powodów

1. Unikatowa odzież.

Nasza odzież charakteryzuje się niepowtarzalnym, wyjątkowym stylem. Składają się nań autorskie projekty wzbogacone o ręcznie wykonane elementy. Zaprojektowaną odzież wykonujemy w krótkich seriach i dlatego sprzedajemy ją tylko w pierwszej cenie. W Polsce nasze ubrania są dostępne tylko w tym sklepie internetowym.

2. Wygoda użytkownika, trwałość użytkowania.

Odzież jest wygodna w noszeniu. Zastosowane rozwiązania powodują, że każda kobieta będzie się w niej czuć komfortowo. Nietypowy sposób obróbki dzianiny, który polega na łączeniu poszczególnych elementów taśmą sprawia, że szwy są płaskie i nie pogrubiają sylwetki. Takie wykończenie wyrobu zapobiega jego rozciąganiu i deformacji podczas prania, a jednocześnie podnosi efekt wizualny produktu. 


3. Wysoka jakość wykonania.

Nasze ubrania są produkowane w kraju przez świetnie wyszkolony i zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy realizując pojedyncze zamówienie naszych klientek działają niczym manufaktura.

4. Przystępna cena.

Cały proces tworzenia odzieży odbywa się w jednym miejscu. Od planowania, projektowania i wdrożenia rozwiążań technologicznych, poprzez produkcję aż do sprzedaży on-line. Dzięki temu nasza odzież jest atrakcyjna cenowo. Biorąc pod uwagę stosunek proponowanej ceny do wzornictwa, jakości materiałów i wykonania jesteśmy bezkonkurencyjni.

 

5. Dostępność wszystkich rozmiarów.

Nasze ubrania są dostępne w każdym rozmiarze.


6. Bezpieczna wysyłka.

Odzież zapakowana jest w solidne kartonowe opakowanie gwarantujące bezpieczny transport.

 

7. Elastyczność przy wymianie.

Zapewniamy szybką i sprawną wymianę odzieży na inny rozmiar. Klientka w ciągu 10 dni od momentu otrzymania odzieży może dokonać wymiany (szczegóły). Możliwość dokonania wymiany nie ogranicza prawa Klientki do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.8. Szybkość realizacji wysyłki.

Od momentu dokonania zamówienia
i realizacji płatności w ciągu 24 godzin przygotowujemy wysyłkę i wydajemy ją kurierowi. Ponieważ cały prezentowany asortyment odzieży jest wykonywany przez nas nie ma zbędnego oczekiwania aż pojawi się w naszym magazynie.


Jeśli masz pytania zachęcamy do zadawania ich drogą telefoniczną lub mailową poprzez zakładkę kontakt.