Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w zakładce  pliki cookies.

zamknij

Komfort zakupów

 

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania czego potwierdzeniem jest nieodnotowanie ani jednej reklamacji. W przypadku niezadowolenia Klientki z zakupu zwrócimy całą kwotę zamówienia oraz pokryjemy koszty wysyłki zwracanej odzieży.

Możliwe jest złożenie zamówienia z podaniem dnia jego realizacji. Należy założyć konto na stronie sklepu i przy składaniu zamówienia w informacji dodatkowej podać dzień w który mamy dokonać wysyłki.

               

                                           8 powodów dla których warto  kupować w veraluca.pl

Odzież wysyłana jest w solidnym kartonowym opakowaniu.

Jeśli masz pytania zachęcamy do zadawania ich drogą telefoniczną lub mailową poprzez zakładkę kontakt.

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego veraluca.pl przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podawania przyczyn, w terminie opisanym poniżej.

 

Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres mailowy: sklep@veraluca.pl lub pocztowy Firma VeraLuca Weronika Pilarczyk, ul. 3 Maja 14, 66-620 Gubin.

 

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni który rozpoczyna się w momencie otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie od odstąpieniu na adres podany powyżej.

 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana  za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba ze zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres. Firma VeraLuca Weronika Pilarczyk ulica 3 Maja 14, 66-620 Gubin.