Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w zakładce  pliki cookies.

zamknij

Odstąpienie od umowy

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy (zawartej na odległość) w ciągu 14 dni bez podawania przyczyn od momentu otrzymania zamówionej odzieży.

Odzież zwracamy razem z wypełnionym formularzem zwrotu, w którym podajemy numer konta (formularz wysłany jest z zamawianą odzieżą, formularz można pobrać również na tej stronie, oraz w załączniku wiadomości mailowej o zakupie) na adres:

Firma VeraLuca, ul. 3 Maja 14, 66-620 Gubin.

Informacje o rezygnacji możemy wysłać na adres e-mail: sklep@veraluca.pl.

Aby sprawnie i szybko przeprowadzić proces odstąpienia od zakupu prosimy Klienta o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy zawartej na odległość (dostarczanego razem z zamówioną odzieżą) i wraz z paragonem fiskalnym wysłać go z zwracaną odzieżą.

Pieniądze na numer konta podany w formularzu zwrotu, zwrócone bedą w ciągu trzech dni od momentu otrzymania przez sklep internetowy odzieży.