Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w zakładce  pliki cookies.

zamknij

O

VeraLuca  to my - ludzie z pasją. Jesteśmy projektantami, technologami i solidnymi rzemieślnikami. Mamy ogromny bagaż doświadczeń zawodowych i każdego dnia jeszcze  więcej pomysłów na nowe projekty.  Niczym koła zębate w szwajcarskim zegarku codziennie nasze wizje przelewamy na papier. Najciekawsze  projekty  trafiają  w  ręce wykwalifikowanej kadry i stają się ostatecznie częścią naszej kolekcji.

Nasza  odzież  jest najwyższej  jakości,  wygodna  i  wyjątkowa.  Czyli  dokładnie  taka  jaką sami chcielibyśmy  nosić.  Odzież która trafia do Państwa - wykonujemy w Polsce.

Wyróżnia nas niepowtarzalne wzornictwo.  Aplikacje  zdobiące  nasze  kolekcję,  tworzymy własnoręcznie. To  "coś" co stanowi o wyjątkowości  naszych  prac  nie  jest dziełem  najnowszych zdobyczy elektroniki czy druku offsetowego. Każda kropla farby na dzianinie lub tkaninie powstaje przy pomocy zanurzonego w farbie pędzla.  Tak wiemy, można szybciej i prościej - ale mamy własne priorytety.

Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.